راهنما

خوش آمدید!

این تالار گفتگو در خصوص محصولات و خدمات تسهیل گستر و نرم افزار سازمان یار ( قدرت گرفته از Odoo ERP ) ایجاد شده است.

سوال بپرسید و به بحث و گفتگو بپردازید، مطالب و ایده های خود را به اشتراک بگذارید، پروفایل حرفه ای خود را ایجاد کنید، به دغدغه های مطرح شده در کیفی ترین شکل ممکن پاسخ دهید و شبکه ارتباطی خود را گسترش دهید.

0

نحوه ثبت سند ارزی

نحوه ثبت سند ارزی برای

1. انتقال های بین بانک ریالی و صندوق ارزی

2. پرداخت ارز به طرف حساب داخلی

3. خرید و فروش ارز با ظرفیت حساب بانک ریالی

آموزش داده شود.

تصویر پروفایل
انصراف
1 پاسخ
0
بهترین پاسخ

چالش‌های شما مورد بررسی قرار گرفت که نتایج به شرح زیر می‌باشد:
قبل از هر کاری شما باید در ماژول حسابداری برای مدیریت ارزها، یک دفتر روزنامه با واحد پولی ارز مورد نظر ایجاد کنید.
همچنین در جریانید که سیستم اودوو گزارشات مالی رو بر پایه واحد پولی ریال یا هر واحد پولی که به عنوان ارز پایه در سیستم تعریف شده باشد نمایش می‌دهد. و اگر شما نرخ تبدیل ارز رو بر روی عملیات خودکار ست کنید سیستم میاد بعد از هر تبادل ارزی اون رو به ریال تبدیل می‌کنه و در تراز نشون میده، ولی اگر نرخ تبدیل رو بر روی عملیات دستی ست کنید در تراز کل، مانده موجودی نقد، جمع تمامیه مبالغ ریالی و ارزی می باشد. ( که از نظر استاندارد مالی صحیح نمی‌باشد)
در بحث خرید ارز، به عنوان مثال شما باید یک سند دریافت از صراف مورد به دفتر روزنامه ارزی ثبت کنید. و در مقابل از دفتر روزنامه حساب ریالی سند پرداخت آن را ثبت کنید. و در بحث فروش ارز هم برعکس، در بحث خرید و فروش محصولات به قیمت ارزی هم ، حتما باید دفتر روزنامه با ماهیت خرید و فروش بر پایه ارز مورد نظر ایجاد کرده، و در زمان ایجاد فاکتور ارتباط داده شود.

تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

سعی کنید یک پاسخ اساسی ارائه کنید. اگر می‌خواهید در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که همیشه می‌توانید پاسخ‌های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دوبار پاسخ دهید. همچنین لطفاً رأی دادن را فراموش نکنید - این کار کمک می‌کند بهترین سوال و جواب‌ها را انتخاب کنیم!

ارتباط با ما +
چت آنلاین
تماس با ما
دفتر تبریز: 041-51288000
دفتر تهران: 021-91012569
درخواست مشاوره و یا دمو