راهنما

خوش آمدید!

این انجمن برای متخصصان و علاقه مندان به محصولات و خدمات ما است.
بهترین محتوا و ایده های جدید بازاریابی را به اشتراک بگذارید و بحث و گفتگو کنید، پروفایل حرفه ای خود را ایجاد کنید و در کنار هم بازاریاب بهتری شوید.

0

خطا در حسابهای دریافتنی و حسابهای پرداختنی به هنگام ویرایش مخاطب

با سلام

در حال حاضر امکان ویرایش هیچ نوع مخاطبی وجود ندارد.
برای ثبت مخاطب جدید مشکلی نیست ولی هنگام ویرایش مخاطبان موجود در تب حسابداری فیلد های (حساب دریافتنی) و (حساب دریافتنی) خالی است و در هنگام ذخیره خطا می دهد

تصویر پروفایل
انصراف
1 پاسخ
0
بهترین پاسخ

کاربر گرامی

با سلام و وقت بخیر

این مورد معمولا هنگامی رخ می دهد که:
1- در نرم افزار ماژول حسابداری نصب می باشد.
2- مخاطبان از طریق ایمپورت وارد شده اند. اما به هنگام ایمپورت دو فیلد "حساب های دریافتنی" و "حسابهای پرداختنی" در فایل اکسل درج نشده و در نتیجه در ایمپورت وارد نشده اند.

در خصوص حل چنین مواردی ابتدا از تمامی مخاطبان اکسپورت بگیرید، بدین صورت که حالت توسعه دهنده را فعال کرده و به هنگام اکسپورت تیک گزینه "می خواهم داده ها را به روزرسانی کنم" را بزنید تا سیستم متوجه این بشود که این دیتاها را میخواهید ویرایش کرده و مجدد به سیستم ایمپورت کنید.

سپس در فایل اکسل اکسپورت، دو ستون تحت عنوان "حساب دریافتنی" و "حساب پرداختنی" ایجاد کرده و برای همه ردیف ها مقدار پیش فرض این حسابها را داده و سپس آن فایل اکسل را ایمپورت کنید.

در خصوص مقدار پیش فرض، کافیست یکبار به صورت دستی یک مخاطب ایجاد کرده و ذخیره نمایید. در تب "حسابداری" محتوای پیش فرض فیلدهای ذکر شده را خواهید دید. بدیهی است که این محتوا از جدول حسابهای تعریف شده در سیستم، فراخوانی می شوند.

موفق باشید.

تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما