راهنما

خوش آمدید!

این تالار گفتگو در خصوص محصولات و خدمات تسهیل گستر و نرم افزار سازمان یار ( قدرت گرفته از Odoo ERP ) ایجاد شده است.

سوال بپرسید و به بحث و گفتگو بپردازید، مطالب و ایده های خود را به اشتراک بگذارید، پروفایل حرفه ای خود را ایجاد کنید، به دغدغه های مطرح شده در کیفی ترین شکل ممکن پاسخ دهید و شبکه ارتباطی خود را گسترش دهید.

0

نمایش برچسب گونه‌های محصول در وبسایت

چرا برچسب اضافی تعریف شده برای یک گونه خاص از محصول، در وب‌سایت برای محصول مادر نمایش داده می‌شود؟

وقتی یک گونه از محصول را برچسب ناموجود می‌زنیم، چرا در وب‌سایت کل آن محصول و تمام گونه‌ها ناموجود بشود؟ مثلا ما فقط سایز 12 متری از یک فرش را موجود نداریم نه همه‌ی سایزها

تصویر پروفایل
انصراف
1 پاسخ
0
تصویر پروفایل
میلاد پورغفّار
بهترین پاسخ

با سلام و عرض ادب
مشتری عزیز

شما وقتی وارد اطلاعات یک محصول گونه‌دار از سمت وب‌سایت می‌شوید، محصول مادر دیگر معنی ندارد و یکی از گونه‌ها به صورت پیشفرض انتخاب شده که برچسب‌ها و اطلاعات آن گونه نمایش داده می‌شود.
برای برچسب‌هایی که در همه گونه‌ها تکرار می‌شوند از قسمت برچسب‌ها اقدام کنید ولی برای برچسبی که فقط برای یک گونه هست از "برچسب‌های اضافی " استفاده کنید.

با تقدیم احترام

تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

سعی کنید یک پاسخ اساسی ارائه کنید. اگر می‌خواهید در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که همیشه می‌توانید پاسخ‌های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دوبار پاسخ دهید. همچنین لطفاً رأی دادن را فراموش نکنید - این کار کمک می‌کند بهترین سوال و جواب‌ها را انتخاب کنیم!

ارتباط با ما +
چت آنلاین
تماس با ما
دفتر تبریز: 041-51288000
دفتر تهران: 021-91012569
درخواست مشاوره و یا دمو