راهنما

خوش آمدید!

این انجمن برای متخصصان و علاقه مندان به محصولات و خدمات ما است.
بهترین محتوا و ایده های جدید بازاریابی را به اشتراک بگذارید و بحث و گفتگو کنید، پروفایل حرفه ای خود را ایجاد کنید و در کنار هم بازاریاب بهتری شوید.

0

مرتب سازی لیست تائیدها

با سلام و احترام

لیست درخواستها در ماژول تائیدها بصورت نامرتب و بدون هیچ شماره پیگیری ای نمایش داده میشود و این باعث سردرگمی کاربر میشود، این لیست نه تاریخ دارد و نه شماره ارجاع و نه شماره ای منحصر که بتوان با توجه به آن یک درخواست را پیدا کرد. لطفا در این خصوص راهنمایی فرمایید.

تصویر پروفایل
انصراف
1 پاسخ
0
بهترین پاسخ

مشتری گرامی

با سلام و وقت بخیر

بخش لیست درخواستها در "نمای کانبان" به شکل مرتب شده بر اساس وضعیت درخواستها (بهترین گزینه برای ترتیب تائیدها) و همچنین "تاریخ آنها" می باشد.

بنابراین ابتدا به حالت کانبان بروید سپس بر اساس وضعیت و تاریخ آنها، موارد مورد تائید را مشاهده نمایید.نکته: در بخش فیلترها و گروه بندی نیز می توانید گروه بندی های دلخواه جهت دسترسی سریع ایجاد نمایید.

(به عنوان مثال در تصویر زیر "لیست درخواستها بر اساس مالک" گروه بندی شده اند)نکته: اگر ماژول استادیو دارید، در صورتیکه بخواهید نمای کانبان به عنوان نمای پیش فرض باشد می توانید از طریق ماژول استادیو آن را به عنوان نمای پیش فرض تنظیم نمایید.نکته: در خصوص مرتب سازی نمای لیستی ذکر این نکته لازم است که در هر نمای لیست موجود در اودوو، با کلیک بر روی تیتر ردیف، محتوای آن ردیف به صورت مرتب شده نمایش داده خواهد شد.


تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما