راهنما

خوش آمدید!

این انجمن برای متخصصان و علاقه مندان به محصولات و خدمات ما است.
بهترین محتوا و ایده های جدید بازاریابی را به اشتراک بگذارید و بحث و گفتگو کنید، پروفایل حرفه ای خود را ایجاد کنید و در کنار هم بازاریاب بهتری شوید.

0

دریافت اعلانات ( نوتیفیکیشن ) در مرورگر ویندوز یا اوبونتو و گوشی مبایل

با سلام و احترام مدیریت اعلانات کاربران را روی گزینه مدیریت توسط اودوو گذاشته‌ایم. می‌خواهیم اعلانات در مرورگر کروم (مجوز ارسال اعلان داده شده است) یا در ویندوز یا به طور مثال در اپ موبایل از طریق اعلانات سیستم عامل نمایش داده شود. اما هیچکدام از اینها نمایش داده نمی‌شود و فقط در قسمت نوتیفیکیشن‌های اودوو عدد نمایش داده می‌شود که تا در برنامه نباشیم و یا به این قسمت توجه نکنیم اطلاعی از آنها نداریم. در این رابطه راهنمایی فرمائید.

تصویر پروفایل
انصراف
1 پاسخ
1
بهترین پاسخ

با سلام و عرض ادب
مشتری عزیز


برای استفاده در مبایل، اپلکیشین اودوو را از اپ استور اگر آیفون هستید و از پلی استور اگر اندروید هستید نصب کنید و سپس نام دامنه، یوزرنیم و پسوورد خود را وارد کنید تا بتوانید در موبایل نیز استفاده کرده و نوتیفیکیشن (اعلان) دریافت کنید.در ویندوز (هر مرورگری)


- روی اولین چت موجود در چترباکس خود کلیک نمایید (رباط اودوو درخواستی دارد. مطابق عکس پیوستی)
- حال،‌ گزینه allow یا اگر زبان ویندوزتان فارسی است، اجازه دادن را انتخاب نمایید.
حال که اجازه اعلان در کروم فعال است، نیاز است چک شود که ویندوز به کروم اجازه ارسال اعلانات را می‌دهد یا خیر.
در پلتفرم ویندوز به قسمت ‌‌Settings > System > Notifications بروید.
حال در این قسمت ابتدا از فعال (on) بودن اعلانات اطمینان حاصل کنید و سپس اجازه دریافت اعلانات از کروم را نیز فعال نمایید.

برای ubuntu نیز به قسمت ‌‌Settings > Notifications بروید.در این محیط، کنترل بیشتری روی اعلانات دارید و می‌توانید اجازه و تنظیمات مختلف روی اعلانات برنامه‌های مختلف تنظیم نمایید.


همچنین برای استفاده در مبایل باید از قسمت تنظیمات عمومی تیک را طبق تصویر فعال نمایید. برای مبایل هم باید در پاپ آپ ظاهر شده گزینه allow یا اگر زبان مبایلتان فارسی است، اجازه دادن را انتخاب نمایید.و در نهایت همانطور که خودتون هم فرمودید باید در تنظیمات کاربر، مدیریت اعلانات کاربران را روی گزینه مدیریت توسط اودوو تنظیم نمایید.

نکته: نهایتا پس از اعمال تمام این گزینه ها اگر هنوز هم از مبایل خود نوتیفیکیشن دریافت نمی‌کنید، از برنامه مبایل خارج شده و علامت سطل آشغال را بزنید و دوباره لاگین شوید.

با تقدیم احترام
پورغفّار


1 نظر
تصویر پروفایل
انصراف

مشکلم حل شد.

ممنون از توضیحات کاملتون

پاسخ شما