راهنما

خوش آمدید!

این انجمن برای متخصصان و علاقه مندان به محصولات و خدمات ما است.
بهترین محتوا و ایده های جدید بازاریابی را به اشتراک بگذارید و بحث و گفتگو کنید، پروفایل حرفه ای خود را ایجاد کنید و در کنار هم بازاریاب بهتری شوید.

1

ثبت شرکت های هلدینگ و شرکت های زیرمجموعه

سلام

آیا امکان ثبت روابط بین شرکت های اعم هلدینگ اقماری و سهامداری حقوقی هست؟

با تشکر

تصویر پروفایل
انصراف
1 پاسخ
1
بهترین پاسخ

با درود و وقت بخیر، 

خود کمپانی ها در هنگام پیکربندی، قابلیت تعریف کمپانی والد را دارد. این در ساختار خود کمپانی ها است که میتواند رکورد ها را بین دو شرکت به اشتراک بگذارد. حساسیت کار زمانی است که کاربران و دسترسی های آنها تعریف می شود که اگر به دقت انجام نشود ممکن است به مشکل بخورد. به عنوان مثال، کاربری که در هر دو شرکت A و B وارد شده است می تواند یک سفارش فروش در شرکت A ایجاد کند و محصولات متعلق به شرکت B را به آن اضافه کند. تنها زمانی که کاربر از شرکت B خارج می شود، خطاهای دسترسی برای سفارش فروش رخ می دهد.

1 نظر
تصویر پروفایل
انصراف

توضیح تکمیلی:

نوع فیلد شرکت در قسمت های مختلف نرم افزار متفاوت است (خالی، یک مقدار از لیست، چند مقدار از لیست). فیلد شرکت در مخاطبین دو مقدار می تواند بگیرد. یا خالی و یا یک شرکت منحصر به فرد. به این معنی که شما نمیتوانید یک مخاطب را برای دو شرکت از 4 شرکت خود در نظر بگیرید. در دنیای واقعی هر مخاطب یک موجودیت دارد. اگر شما شرکت آن مخاطب را خالی بگذارید همه شرکت ها به عنوان مخاطب واحد خواهند شناخت ولی اگر یک شرکت منحصر به فرد انتخاب کنید برای شرکت دیگر اگر آن مخاطب به هر دلیلی نیاز به استفاده وجود داشته باشد باید یک مخاطب دیگر با همان اطلاعات ایجاد کنید که از لحاظ منطق ERP (یکپارچگی) درست نیست. در موارد پیشرفته میتوانید از قوانین رکورد نیز برای محدود سازی شرکت ها برای رکورد های مخاطبین استفاده کنید.

پاسخ شما