راهنما

خوش آمدید!

این انجمن برای متخصصان و علاقه مندان به محصولات و خدمات ما است.
بهترین محتوا و ایده های جدید بازاریابی را به اشتراک بگذارید و بحث و گفتگو کنید، پروفایل حرفه ای خود را ایجاد کنید و در کنار هم بازاریاب بهتری شوید.

0

اشکال در ارسال پیامک

با سلام. پس از تنظیم یک پیامک در برنامه بازاریابی پیامکی، امکان ارسال به صورت تست وجود ندارد. پس از چند بار سعی، پیام "لطفا صبر کنید ..." رد نمی شود. در پنل هم بررسی شده است و پیامکی به پنل ارسال نمی شود.

 

تصویر پروفایل
انصراف
1 پاسخ
0
بهترین پاسخ

در خصوص ارسال پیامک یک سری قوانین در رابطه با محتوای پیامک وجود دارد که باید رعایت شود. از جمله محتوای تبلیغاتی دارای لینک.
چون محتوای مربوطه دارای تبلیغات لینکی دیجی کالا و ... بود، پیامکهای مربوطه در پنل sms در قسمت "پیامک های فیلترشده" در وضعیت "در انتظار بررسی" قرار می گیرد، چنانچه مورد تائید کارشناس مربوطه بود به مرحله ارسال می رود. در خصوص آشنایی با پنل پیامک لطفا موارد موجود در توضیحات وظیفه "پنل پیامک" در حساب کاربری خود در سایت تسهیل گستر را مطالعه نمایید.
در خصوص تست ارسال پیامک فقط بر روی یک مورد تست را انجام دهید، نتیجه ارسال انبوه پیامک پس از ارسال نیز قابل مشاهده می باشد.

تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

لطفاً یک پاسخ اساسی بدهید. اگر خواستید که در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که شما می توانید همیشه پاسخ های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دو بار پاسخ دهید. لطفاً رأی بدهید - این کار کمک می کند تا بهترین سوال و جوابها را انتخاب کنید!