نحوه جلب توجه سایر کاربران به پیام های من

شما می توانید در کانال و یا هنگام چت کردن با تایپ @user-name، یک کاربر را mention  کنید. mention  کردن یک کاربر در چت، او را به عنوان دنبال کننده آیتم اضافه می کند و پیامی به صندوق پیامهایش ارسال می کند. آیتم حاوی mention  در نمای لیست نیز پررنگ می شود. شما نمی توانید کاربری را که مشترک کانال نیست،  mention  کنید. با تایپ #channel-name ، لینکی به کانال mention شده در چت و یا کانال دیگر در اختیار گذاشته می شود.


پیام رسانی مستقیم به یک کاربر

پیامهای مستقیم، پیامهای شخصی هستند که فقط توسط فرستنده و گیرنده قابل مشاهده هستند. شما می توانید با ایجاد یک گفتگوی جدید و یا انتخاب گفتگوی موجود از نوار کناری، پیام های مستقیم را به کاربران دیگر از طریق ماژول بحث و گفتگو ارسال کنید. پیام های مستقیم را می توان با استفاده از آیکون حباب در نوار بالا ارسال کرد. وضعیت آنلاین دیگر کاربران در سمت راست نام آنها نمایش داده می شود. نقطه سبز نشان می دهد که کاربر، آنلاین است، نقطه نارنجی، نشان دهنده وضعیت غیرفعال است و نقطه خاکستری یعنی آفلاین می باشد.

آگاه کننده های دسکتاپ

زمانی که یک پیام مستقیم جدید دریافت می کنید، می توانید مشاهده آگاه کننده های دسکتاپ را انتخاب کنید. آگاه کننده، فرستنده و پیش نمایشی از محتوای پیام را به شما نشان می دهد. این گزینه را می توان با کلیک کردن بر روی آیکون چرخ دنده در گوشه آگاه کننده، پیکربندی و یا غیر فعال کرد. 

Odoo CMS - یک تصویر بزرگ