راهنما

خوش آمدید!

این تالار گفتگو در خصوص محصولات و خدمات تسهیل گستر و نرم افزار سازمان یار ( قدرت گرفته از Odoo ERP ) ایجاد شده است.

سوال بپرسید و به بحث و گفتگو بپردازید، مطالب و ایده های خود را به اشتراک بگذارید، پروفایل حرفه ای خود را ایجاد کنید، به دغدغه های مطرح شده در کیفی ترین شکل ممکن پاسخ دهید و شبکه ارتباطی خود را گسترش دهید.

0

تغییر تم و لوگوی سایت چه تاثیری در سئو دارد؟

تصویر پروفایل
بابک شعبانی

یک سوال فنی ما لوگو و تم سایت رو عوض کردیم و می‌خواییم عکس‌های صفحه اصلی را تغییر بدیم ممکنه رو سئو اثر بذاره و رتبمون تو گوگل پایین بره؟ الان سایت اومده بالا و تو سرچ اول نشون میده.

تصویر پروفایل
انصراف
1 پاسخ
0
تصویر پروفایل
بابک شعبانی
بهترین پاسخ

 اگر لوگو و تم سایت را تغییر بدین مشکلی در سئوی سایت به وجود نمیاره اما چنانچه به محتوا و کلمات کلیدی استفاده شده از قبل را دست‌کاری کنید و لینک صفحات را تغییر بدید در سئو با مشکل مواجه خواهید شد. همچنین هنگام تغییر تصاویر به یاد داشته باشید تگ Alt و عنوان تصاویر را نیز وارد کنید تا تصاویر نیز به سئو بهینه و در موتورهای جستجوگر شناسایی شوند.

تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما

سعی کنید یک پاسخ اساسی ارائه کنید. اگر می‌خواهید در مورد سوال و یا پاسخ نظر بدهید، کافیست از ابزار نظردهی استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که همیشه می‌توانید پاسخ‌های خود را اصلاح کنید - نیازی نیست یک سوال را دوبار پاسخ دهید. همچنین لطفاً رأی دادن را فراموش نکنید - این کار کمک می‌کند بهترین سوال و جواب‌ها را انتخاب کنیم!

ارتباط با ما +
چت آنلاین
تماس با ما
دفتر تبریز: 041-51288000
دفتر تهران: 021-91012569
درخواست مشاوره و یا دمو