راهنما

خوش آمدید!

این تالار گفتگو در خصوص محصولات و خدمات تسهیل گستر و نرم افزار سازمان یار ( قدرت گرفته از Odoo ERP ) ایجاد شده است.

سوال بپرسید و به بحث و گفتگو بپردازید، مطالب و ایده های خود را به اشتراک بگذارید، پروفایل حرفه ای خود را ایجاد کنید، به دغدغه های مطرح شده در کیفی ترین شکل ممکن پاسخ دهید و شبکه ارتباطی خود را گسترش دهید.

0

چگونه می توانیم از طریق پایانه فروش در اودوو، پیش فاکتور فروش ایجاد کنیم؟

هدف از این کار، ایجاد یکپارچه سازی بین ماژول فروش و پایانه فروش است تا امکان صدور پیش فاکتور و سایر اسناد مرتبط در ماژول فروش از طریق پایانه فروش فراهم شود.

تصویر پروفایل
انصراف
1 پاسخ
0
بهترین پاسخ

در دنیای امروز، کسب و کارها به دنبال راه هایی برای افزایش کارایی، ارائه خدمات بهتر به مشتریان و در نهایت کسب مزیت رقابتی هستند. یکپارچه سازی ماژول فروش و پایانه فروش در اودوو می تواند به عنوان یک راه حل کلیدی برای دستیابی به این اهداف عمل کند.

طرز حل این چالش بدین شکل است که پس از نصب ماژول pos_order_to_sale_order  در قسمت تنظیمات مربوط به هر نشست مطابق تصویر گزینه های نوع ایجاد سند مربوطه در ماژول فروش را در داشبورد پایانه فروش برای آن نشست در اختیار می گذارد .پس از فعالسازی هر کدام از ویژگی ها  مطابق عکس قابلیت نوع سند انتخابی در داشبورد پایانه نمایش میدهد البته برای این کار باید مراحل زیر طی شود.

1) ابتدا مشتری باید در داشبورد انتخاب شود .

2) سپس محصولات مورد نظر را انتخاب نمایید.

3) روی گزینه ایجاد سفارش کلیک نمایید.
پس از انتخاب گزینه ایجاد سفارش مطابق تصویر نوع درج سندی که در ماژول فروش می خواهید ایجاد شود انتخاب نمایید تا روند ایجاد سند در ماژول فروش انجام گیرد.