راهنما

خوش آمدید!

این تالار گفتگو در خصوص محصولات و خدمات تسهیل گستر و نرم افزار سازمان یار ( قدرت گرفته از Odoo ERP ) ایجاد شده است.

سوال بپرسید و به بحث و گفتگو بپردازید، مطالب و ایده های خود را به اشتراک بگذارید، پروفایل حرفه ای خود را ایجاد کنید، به دغدغه های مطرح شده در کیفی ترین شکل ممکن پاسخ دهید و شبکه ارتباطی خود را گسترش دهید.

0

اتصال دستگاه حضور و غیاب

با سلام

در ماژول حضور و غیاب، تب "مدیر بیومتریک" وجود ندارد و عملا امکان تعریف دستگاه برای نرم افزار میسر نمیباشد. لطفاً این موضوع در اسرع وقت پیگیری شود.

با تشکر

تصویر پروفایل
انصراف
2 پاسخ ها
0
بهترین پاسخ

دوست عزیز برای فراگیری نحوه کار با محصول و برای جلوگیری از خرابی زود هنگام دستگاه حضور و غیاب و کاهش هزینه‌های تعمیرات و نگداری آن، توجه داشته باشید که در هنگام نصب، حتما شرایط و استانداردهای محیط دستگاه که در کاتالوگ محصول ذکر شده را رعایت نمایید.

تصویر پروفایل
انصراف
0
بهترین پاسخ

منظور از حساب کاربری:
تنظیمات/کاربران و شرکتها/کاربران

مثلا "سالاری" که یک کابر داخلی در سیستم تعریف شده است، برای اینکه بتواند در ماژول مربوطه حضور/غیاب بزند باید در ماژول کارمندان، "مهدی سالاری" را باز کرده و در تنظیمات منابع انسانی فیلد "کاربر مرتبط" را "سالاری" انتخاب کنید.

نمایش گزینه "تست اتصال":
حالت توسه دهنده را فعال نمایید. نحوه فعال سازی: تنظیمات/تنظیمات عمومی: اسکرول کنید به انتهای صفحه: فعال سازی حالت توسعه دهنده را کلیک کنید و منتظر بمانید صفحه مجدد لود شود. سپس به ماژول حضور/غیاب مراجعه کنید.

تصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما