راهنما

خوش آمدید!

این انجمن برای متخصصان و علاقه مندان به محصولات و خدمات ما است.
بهترین محتوا و ایده های جدید بازاریابی را به اشتراک بگذارید و بحث و گفتگو کنید، پروفایل حرفه ای خود را ایجاد کنید و در کنار هم بازاریاب بهتری شوید.

0

موارد مطرح شده در ماژول کارمندان

با سلام و احترام،

درخصوص ماژول کارمندان چند نکته وجود دارد:

۱- چگونه می توان فیلتر گزاری بر اساس شماره پرسنلی کارمندان در این ماژول انجام داد و ترتیب نمایش را به صورت صعودی ویا نزولی در هنگام اعمال فیلتر مشخص کرد. ( لازم به ذکر است که از طریق دو روش "گروه بندی بر مبنای" و همچنین "فیلتر گزاری" بر روی فیلد "شماره ثبت نام کارمند" می توان این کار را انجام داد ولی عمل مرتب سازی صعودی و نزولی را نمی توان اعمال کرد در این دو روش)

۲- در خصوص کارمندانی که خاتمه همکاری شان اعلام شده است، در هنگام بایگانی آن کارمند تنها فیلدی تحت عنوان "تاریخ پایان قرار داد" وجود دارد. موضوع مطرح شده این است که، چگونه می توان تاریخ خروج همکار و اتمام قرار داد را به صورت تفکیکی برای هر کاربر مشخص کرد؟!

به عنوان مثال اگر کارمندی پایان قراردادش ۳۰/۱۰/۱۴۰۱ باشد اما به طور مثال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ خاتمه همکاری برای آن صادر می شود، چگونه می توان این دو تاریخ را به صورت تفکیکی برای کاربر مورد نظر ثبت کرد؟

۳- مورد اخری که وجود دارد این است که در حال حاضر همکاران کارگزینی ما تنها دسترسی مدیریتی به ماژول کارمندان دارند اما زمانی که میخواهند یک کارمند را بایگانی کنند پیغام خطای دسترسی به سوابق حمل و نقل را دریافت میکنند. برای بایگانی کارمندان چه دسترسی های دیگری نیز بایستی به مسئول کارگزینی اعطا شود؟

ممنون می شوم درخصوص موارد ذکر شده توضیحات لازم را بدهید.

با سپاس فراوانتصویر پروفایل
انصراف

پاسخ شما