ماژول خرید  برای مدیریت خرید محصولات، خدمات، مواد اولیه و قطعات اضافی از تامین کنندگان برای یک سازمان تجاری ایجاد شده است. به طور کلی، مدیریت خرید یکی از برجسته ترین بخشهای ضروری در یک کسب و کار است. بنابراین روش های خرید در یک سازمان باید بسیار مورد توجه قرار گیرد. در صورت بروز مشکلات دراز مدت در دپارتمان های خرید، همان موارد در دپارتمان ها تولید و فروش رخ می دهد، و درنهایت عملکرد کلی کسب و کار کاهش می یابد. یک  مدیریت خرید موفق  برای هر کسب و کاری اجتناب ناپذیر است.

مدیریت خرید اودوو  می تواند روند کار خرید شما را وابسته به سطح موجودی، سفارشات فروش و سفارشات تولید پیش بینی شده، بهبود بخشد. تقریباً مشابه ماژول فروش، نظارت بر خرید با استفاده از اودوو بسیار ساده و آسان است. می توانید به طور مداوم پیش فاکتور ایجاد کنید، سپس آنها را به یک سفارش فروش تبدیل کنید و از همه لحاظ به طور موثر صورتحساب ها را ایجاد کنید. اسناد خرید و فروش، مدیریت خرید و برنامه ریزی مواد مورد نیاز (MRP)، درخواست های خرید و برخی دیگر ، از برنامه های پشتیبانی کننده هستند که علاوه بر آن می توانند ویژگی های مدیریت خرید را نیز ارتقا دهند.

جریان های کاری استاندارد در اودوو:

  • برای تقاضای پیشنهاد از فروشندگان مختلف برای دریافت جذاب ترین هزینه (اختیاری) برای مناقصه تماس بگیرید.

  • شما با ارسال درخواست پیش فاکتور شروع می کنید تا آنها را به فروشندگان خود برسانید.

  • هنگامی که فروشنده درخواست پیش فاکتور را تأیید کرد، درخواست پیش فاکتور را برای ایجاد یک سفارش خرید، تأیید کنید.

  • درصورت تأیید سفارش خرید، در صورت دستیابی به کالاهای قابل ذخیره سازی، مرسوله های ورودی ایجاد می شوند.

  • پس از قبول کردن صورت حساب فروشنده از فروشنده خود، برای تضمین دقت، صورتحساب را با آیتم هایی که در گذشته دریافت کرده اید، تایید کنید.